אירועי חברה – הגיבוש המושלם לעובדים

מקומות לכנסים - פורטל כנסים

לפעמים הגיע הרגע לשבור שיגרה לעובדים ולפנק אותם בסוף שבוע. בין אם מדובר בהפקת אירועים לחברה בארץ ובין אם בחו"ל, אנו מתמחים במתן שירותי הפקות אירועים עם התמחות בנושא אירועי חברה וברמת ביצוע גבוהה הכוללת התמקדות גם בפרטים הקטנים ביותר.

מתכננים אירוע לעובדים? אנו נדאג להפיק עבורכם אירועי חברה לעובדים תוך מתן דגש על מקוריות, יצירתיות ובשיתוף פעולה מלא של הספקים המקצועיים ביותר גם בארץ וגם בעולם.

הפקת אירועי חברה ואירועי קונספט – חוויה בלתי נשכחת

ישנם מספר יסודות עיקריים באמצעותם אנו משתמשים כדי להפיק עבורכם אירועים לחברה ואירועי קונספט ברמה הגבוהה ביותר:
קונספט יצירתי, מפתיע ומקורי – אם חשבתם שראיתם כבר הכל, חשוב לדעת כי יש לנו עוד מספר הפתעות מלוא החופן אשר יהיו חלק בלתי נפרד מאירוע חברה מקורי, יצירתי ומנצח.

הפקת אירועי קונספט לגיבוש העובדים בחברה

אנו מאמינים כי שילוב נכון של Business and Pleasure יכול לתרום רבות לחברות וארגונים, לכן בדיוק מסיבה זו אנו שמים דגש על עיצוב האירוע והאווירה ובמתן דגש על מיתוג החברה ואופייה.
הפקת אירועי קונספט לחברה לא יכולה לעבור בשתיקה ללא השקעה בחוויה קולינרית עם טעם של עוד ואנחנו נדאג באופן אישי שגם האירוע שלך יהיה כזה.

חשוב לנו שיזכרו אותך – המיתוג שלך עלינו
אנו נדאג למתג ולהטמיע עבורך את הלוגו, הסמלים, הסלוגן והמסרים של החברה במתחם האירוע תוך מתן דגש בתכנון מקצועי שיגרום לעובדי החברה לזכור זאת לשנים רבות.

 אירועים חברתיים, גיבוש וימי כיף לעובדים

יש לנו מבחר של אטרקציות ופעילויות בשפע לשם ימי גיבוש לעובדי החברה. אטרקציות לעובדים תורמות לגיבוש, עבודת צוות טובה יותר ויצירת שיתוף פעולה בין העובדים, ללא מכשולים וחסמים והרבה כיף. אנו נדאג לספק עבורכם משחקי חברה ופעילויות חברתיות אשר יותירו זיכרון טוב וציפייה לאירועים חברתיים נוספים מסוג זה.

Venue company in israel

שאלה: אילו אטרקציות לעובדי החברה אתם מספקים?

תשובתנו: באפשרותך לבחור בין שלל אטרקציות בתחומים שונים כגון: ספורט, בישול, אירוח בוילה עם בריכה, שייט ביאכטות ועוד.

מעוניין לקבל פרטים נוספים על אטרקציות לאירועי לחברה?
התקשר אלינו:
03-5530330