ימי גיבוש לעובדים – כי מגיע לך הטוב ביותר

ימי גיבוש לעובדים היא המומחיות שלנו. אנו נדאג לפרגן לעובדים שלך בדרך מקורית ויצירתית. יום גיבוש לחברה הוא הדרך הטובה ביותר לגבש את העובדים בחברה ואף לחזק בהם את התחושה של שייכותם והערכתם לחברה בה הם עובדים, כך למעשה כולם מרוויחים גם החברה וגם העובדים ואנו נדאג להפיק עבורכם יום גיבוש לעובדים כיף ומהנה במיוחד.

אטרקציות לעובדים – על זה עוד לא חשבתם

כחלק בלתי נפרד מגיבוש העובדים בחברה יש לדעת לשלב את האטרקציות הטובות ביותר ובהתאמה אישית לקהל היעד (החברה והעובדים). יש לנו מגוון רחב של אטרקציות מקוריות לעובדים, כאלו שטרם ראיתם או חוויתם בעבר, ובדיוק מסיבה זו אנו מאמינים כי העובדים שלכם באמת יעריכו את יום הגיבוש שהענקתם עבורם ויזכרו אותו לזמן רב. אנו מאמינים כי השקעה בהפקת ימי גיבוש לעובדים מדי שנה צריכה להקנות לעובדים ערך מוסף ומתנה אמתית בעלת ערך רב, כזו שתשאיר לך ולעובדי החברה טעם של עוד.

ימי גיבוש לעובדים יגרמו לחברה שלך להמריא

היו שנים רבות שמנהלי חברות וארגונים האמינו כי יום כיף לעובדים הינו הוצאה גבוהה מדי שעשויה לפגוע ברווחי החברה ויגרמו להפסדים בתפוקת העובדים היומית. כיום הרבה מנהלי חברות וארגונים כבר מבינים את חשיבות הדבר ומעוניינים לצ'פר את העובדים שלהם תוך הבנה כי פעולה זו תורמת לרווחיות החברה הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק.

שאלה: מדוע כדאי להשקיע ביום כיף לעובדים?

תשובתנו: חשוב להבין כי יום כיף לעובדים מקל על העובדים בארגון ומשחרר אותם משגרת העבודה היומית אתה הם מתמודדים יומיום. פעולה זו שוחקת את תפוקת העובדים לטווח הארוך ומקשה עליהם לעמוד ביעדי החברה. הפקת יום כיף לעובדים מאפשרת להם לצאת מהשגרה ולחדש את מלאי האנרגיות כך שבחזרתם לעבודה יגיעו עם מצברים טעונים, כח ומוטיבציה גבוהה יותר לעבודה – פעולה שתוביל את החברה שלך לרווחית יותר למשך זמן רב.

Seminars for employees in North of Israel

מעוניין להגדיל את רווחיות החברה שלך? תן לנו לעזור לך!
לפרטים נוספים על ימי כיף וגיבוש לעובדים, התקשר:
03-5530330