ימי כיף לעובדים – אפשר גם אחרת

ימי כיף לעובדים מיועדים לגבש את העובדים, לאפשר להם לצאת משגרת העבודה היומיומית ולחזור עם מלאי גדול של אנרגיות לעבודה. הכנו עבורכם כמה רעיונות מקוריים להפקת יום כיף לעובדים שיותירו לעובדים ולכם אנרגיות גבוהות וטעם של עוד.

ראשית, חשוב להבין כי חשוב לדעת כיצד לתכנן היטב ולהתאים את האטרקציות לעובדי החברה כך שבאמת יוכלו להפיק את המיטב מהן. הדרך הטובה ביותר לדעת מהי האטרקציה המועדפת עליהם היא פשוט לערוך הצבעה בין עובדי החברה ולהבין איזה סגנון פעילויות ואטרקציות מתאים להם יותר.

ישנם מגוון פעילויות לעובדים מהנים במיוחד שבהחלט כדאי לנסות, החל מאטרקציות בעלות אופי של ספורט אתגרי ואקסטרים, שפע של סדנאות יצירה, בישול או כל תחביב אחר המותאם לאופי עובדי החברה.

רשימת רעיונות של ימי כיף לעובדים:

מתי בפעם האחרונה שיחקתם כדורגל בתוך בועת ענק? הכירו את הבאבל פוטבול:

נעים להכיר – באבל פוטבול, פעילות בהחלט לא שגרתית אך בהחלט מהנה ומגבשת. פעילות זו מקורית ומיוחדת שכן היא משלבת את משחק הפוטבול האמריקאי והכדורגל הישראלי לפעילות חדשה, יצירתית ואותנטית. הבאבל היא למעשה בועת ענק שלובשים על הגוף בעלת צורה של כדור גדול ומתנפח. אין ספק כי מדובר באטרקציה מקורית עבור העובדים שתגרום להרבה אדרנלין להשתחרר במגרש המשחקים.

דירוג IBusiness: 5 כוכבי באבל מלאים

אוהבים משחקי פעולה? משחק הפעולה החברתי הראשון מסוגו המשלב קרבות לייזר בקבוצות. הכירו את LASER TAG:

LASER TAG הינו משחק לחימה קבוצתי המציע משימות צבאיות תוך שימוש ברובי לייזר ובטכנולוגיית האינפרה אדום. המשחק מורכב ממספר מערכות ומשימות שונות לכל מערכה. משחק זה תורם רבות לגיבוש העובדים שכן הוא בנוי כולו מעבודת צוות שכן לפני כל משימה יש לארגן ולתכנן בקפידה את אופן ביצועה תוך מתן דגש על חלוקת תפקידים עבור כל אחד מחברי הקבוצה.

דירוג IBusiness: 5 לייזרים טעונים במוטיבציה לעובדים

הגיע הזמן לקחת פסק זמן ולמלא את מצברי המוטיבציה מחדש, נשמח לעמוד לרשותך בכל הנוגע להפקת ימי כיף לעובדים ולהפיק עבורכם את היום המושלם לעובדי החברה.

לפרטים נוספים התקשרו: 03-5530330